blog

Magazyn o powierzchni 20 boisk piłkarskich, czyli Centrum Dystrybucji IKEA z bliskaInformacje

Odtworzeń: 27141
Czas trwania: 3m 24s
Opinia: 150
Ilość reakcji: 21
Opis: Jedyne w Polsce Centrum Dystrybucji IKEA znajduje się w Jarostach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Magazyn, będący jednym z największych obiektów tego typu na świecie, zaopatruje 23 sklepy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Co wyr� .

Komentarze


Magazyn o powierzchni 20 boisk piłkarskich, czyli Centrum Dystrybucji IKEA z bliska

- Wielkością robi wrażenie, ale fukcjonalność już nie wiem. W każdym razie to raczej oferta dla wielkich firm, te mniejsze i prywatne osoby lepiej żeby korystały z magazynów samoobsługowych. Ja mam komórkę w Stokado, hala może nie tak potężna wielkościowo, ale równie elegancka, czysta i można sobie korzystać ze swojej przestrzeni kiedy się chce. Bardzo pomocne w przechowywaniu sprzętów, czy zimowaniu motora na przykład :)
- Трудоустраиваем на данную вакансию в Польше FM LOCISTIC PSARY- Склад FM Logistic бесплатно +380667729321
- Для девушек есть работа?
- Pracowałem na takim magazynie Lidla w Niemczech i nie polecam. To co już dawno powinny robić maszyny nadal robią biali murzyni a potem tylko przepukliny kręgosłupa się nabawisz i to za minimum.
- Zapraszam do Ociąża
😂 😂
- Z buta najlepiej szczurem lądować tiry za 10 na godz do tego rozładunki czysta siła po hoj maszyny. Ahahaha dziennie z 80km zrobisz co tam przełoży to się na lepsze zdrowie.
- Jechalem z Kumplem,
Kurwicy szlo dostac jaki tam maja ogon - wszystko wolno, bo nikomu się nie spieszy, a sam załadunek - polowa ludzi zarządzających tych cyrkiem, do wyjebania. Tyle.
- Dlaczego w filmie nie ma mowy o niszczeniu naczep przez ich pracowników, Dlaczego nie ma mowy o zapleczu sanitarnym zielonym od grzyba. Na załadunku albo rozładunku można spędzić cały dzień. Co mnie obchodzi jakie oni maja światło na magazynie? Jak zwykle reportaże pokazują jak to kierowcy maja dobrze a nie pokazują tej prawdziwej strony.
- głowno nie meble lepiej używane kupić
- Takie wspaniałe automaty i cała reszta a załadunku i rozladunku trwają wieki. Do tego plac zimą cały zalodziały że bez łańcuchów strach wjechać. Do d#py taka mechanizacja. A jeszcze jedno czy wiecie ile FM logistick płaci ludziom?
- Czytaj więcej husfarm.trade/ - też tak sądze.
- Menadżer... piking... no ku$wa... to Polska ?
- Do wszystkich co narzekają na czas załadunku bo przyszły takie czasy że postawić halę/magazyn to Pikuś a zatrudnić odpowiednią kadrę to jest wyzwanie ! Brak rąk do pracy za jałmużnę i tyle niech dobrze zapłacą to i ogarną temat ludzi i załadunków !
- Sądząc po tych wypowiedziach w filmiku, to mimo tego że magazyn jest taki nowoczesny to nikt nie potrafi wykorzystać jego możliwości.. awizacja na 20, wjeżdżasz o 3, a pod rampa następne kilka godzin..
- Żeby jeszcze załadunki i rozładunki im sprawnie szły
- Może ktoś niech lepiej napisze , czy ma to przełożenie na szybkość załadunku.
- Jarosty to pomyłka ostatnio ładowali mnie 12h pozdro
- Podobnie jak Rossmann w burstadt, w Niemczech..