blog

Magazyn Wysokiego Składowania Grupy AmicaInformacje

Odtworzeń: 32808
Czas trwania: 4m 21s
Opinia: 91
Ilość reakcji: 13
Opis: 8 września Amica otworzyła przy swojej Fabryce Kuchni we Wronkach Magazyn Wysokiego Składowania – najwyższy tego typu obiekt w Polsce i jeden z najwyższych w Europie. Magazyn jest główną częścią większej inwestycji, polegając .

Komentarze


Magazyn Wysokiego Składowania Grupy Amica

- Nauczcie się tworzyć produkty jakości (nie mylić z wysokiej jakości bo sobie nie poradzicie...)
- jeśli cała fabryka jest zautoomatyzowana to gadzie miejsce dla ludzi i na ewentualne błędy. a poczta jest chyba w TAG-u. ogulnie bardzo mi się podoba tylko nieco za duża gabarytowo. jako biznes - ciężko ją utrzymać w ryzach tak mi się wydaję...
- Witam i nie polecam serwis to jakaś kpina wszystko wina klienta pracuje na sklepie i czegoś takiego nie spotkałem
- Polacy budźcie się! Polska została sprzedana i mamy mało polskich firm. Handel jest już przejęty przez zagraniczny kapitał Biedronka - Portugalska, Tesco - Wielka Brytania. Amica płaci podatki w POLSCE!!! Kupując ich produkty wspierasz rozwój gospodarczy naszego kraju. Dzięki temu mamy lepsze drogi, zarobki Polaków mogą doganiać zarobki zachodu, dzięki rozwojowi gospodarczemu mamy place zabaw przed blokami itd. Wspierajcie Polskie firmy, nie mówię tylko o Amice! Dowiedzcie się co jest naprawdę Polskie!
- Cieszy, ze logistyka rozwija sie w naszym kraju. Jestesmy w centrum Europy, mamy porty i coraz lepsza siec drogowa. Pozostaje jeszcze rozwijac rodzime marki, a nie odsprzedawac je Niemcom, czy Amerykanom.
- Brawo ! Chciałbym zobaczyć jak państwo inwestuje w kolejne firmy na globalną skalę, a najbardziej chciałbym aby zajeły się produkcją naszych samochodów takich jak Warszawa , syrenka czy Polonez czy takze Aierra to były by zajebiste samochody tylko kiedy w końcu w PL będzie normalny rząd a ni eżydy i komuchy co ?? ehh
- ta wysoka zabudowa widoczna z daleka brzydzi krajobraz miasta
- Maskara jakie to jest wielkie