blog

Zarządzanie magazynem w systemie informatycznymInformacje

Odtworzeń: 56410
Czas trwania: 11m 31s
Opinia: 177
Ilość reakcji: 23
Opis: Krótkometrażowy film dydaktyczny opracowany w ramach projektu „Wirtualne laboratoria -- sukces innowacji" we współpracy z przedsiębiorstwami Kuehne + Nagel Sp. z o.o., DAMCO oraz LOGOCENTRUM Sp. z o.o. Produkcja filmu została wspó� .

Komentarze


Zarządzanie magazynem w systemie informatycznym

- Ciekawy materiał, obecnie może nie najbardziej aktualny, ale przydatny. Logistyka w magazynowaniu jest niezwykle istotna. Dobrze mają to zorganizowane w Stokado, z których magazynów korzystam w wielu miastach. Zawsze dobra organizacja, przejrzyste użytkowanie, samoobsługa. Oby więcej takich rozwiązań.
- Kocham Julkę
- JD JD JD
- pozdro Itl
- gucio super chlopak
- Kto to wymyślił peepoWTF
- Kto to wymyślił peepoWTF
- Pozdrawiam 3 THS <3
- greetings from lbp
- 1L biblethump
- Więcej informacji jak coś, naprawa klimatyzacji Wrocław, można poczytać.
- 1L pozdrawiam
- 3tlw pozdrowki
- Pzdr dla tych co będą to na lekcji oglądać bo nauczyciel włączy
- kocham filipa
- jd
- Fajne rozwiązanie, chociaż teraz produkuje się już o wiele bardziej zaawansowane systemy informatyczne. https://sidgroup.pl/ oferuje współczesne systemy ERP i pomoc w trakcie migracji i optymalizacji wdrożonego systemu do potrzeb przedsiębiorstwa. Wszystkie dane zbierane w systemie są wizualizowane. Sądzę, że systemy informatyczne bardzo pomagają w zarządzaniu magazynem i nie tylko. Teraz już praktycznie każda branża może skorzystać na wprowadzeniu takiego systemu.
- Wszlkie systemy informatyczne, regały oraz innego rodzaju wyposażenie hal magazynowych można znaleźć na stronie http://nedcon.pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/ , ceny także są na przystępnym poziomie
- Stara papierkowa wersja :D są już nowsze :D
- Pozdrowienia dla 2Td :*